Osobowość Roku 2017

Styczeń / 2018

Koniec roku i początek nowego to czas podsumowań i rankingów. Jak co roku „Dziennik Zachodni” nagrodzi osoby, które w 2017 roku wyróżniły się szczególnymi osiągnięciami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla swojej lokalnej społeczności. Wśród nominowanych jest również nasza Pani Prezes – Anna Szczęśniak w kategorii „Biznes” 

Tytuły Osobowość Roku 2017 zostaną przyznane w czterech kategoriach: kultura; działalność społeczna i charytatywna; samorządność i społeczność lokalna; biznes.

Czytelnicy wybiorą laureatów osobno w miastach i powiatach województwa śląskiego. Na zwycięzców czekają prestiżowe tytuły, statuetki oraz cenne nagrody, które wręczymy podczas uroczystej gali planowanej na koniec lutego w Filharmonii Śląskiej w Katowicach.

Kandydatów do tytułu Osobowość Roku nominują dziennikarze, którzy codziennie opisują życie w miastach i powiatach regionu. Czytelnicy wybiorą laureatów. Redakcja chce docenić ludzi nietuzinkowych, pomysłowych i ciekawych. Osoby, które pociągają za sobą innych. Mają na swoim koncie sukcesy lub potencjał, aby odnieść sukces w przyszłości oraz tych którzy konsekwentnie realizują obrany cel.

Wśród nominowanych jest również nasza Pani Prezes – Anna Szczęśniak w kategorii „Biznes”.
Głosy można oddawać do 31 stycznia wysyłając SMS pod nr 72355 o treści BD.4.

Wyniki na biężąco można obserwować na stronie „Dziennika Zachodniego”:
http://www.dziennikzachodni.pl/plebiscyt/osobowosc-roku/a/osobowosc-roku-2017-bielsko-biala-wyniki,12821940/

Zachęcamy do głosowania!