Złoty Laur Innowacyjności 2019 do firmy SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.

Grudzień / 2019

 

10 grudnia 2019 r. na uroczystej Gali w Warszawskim Domu Technika NOT zostały wręczone Laury i wyróżnienia nagrodzonym w IX edycji Konkursu im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne „Laur Innowacyjności 2019”. Kapituła Konkursu przyznała Złote, Srebrne i Brązowe Laury firmom oraz instytutom spośród wielu zgłoszonych kandydatur, łącznie w 11 kategoriach. Konkurencja była bardzo silna, a edycja 2019 konkursu cieszyła się dużym zainteresowaniem uczestników.

Firma SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. otrzymała Złoty Laur Innowacyjności w kategorii  – Logistyka, transport, komunikacja  za – Ciężki specjalny samochód ratownictwa drogowego na podwoziu Renault K520 8×4, wykonany w kooperacji z firmą RENAULT TRUCKS.

Nagrodę w imieniu Spółki SZCZĘŚNIAK  odebrał Pan Tomasz Kruźlak – Prokurent firmy, a w imieniu RENAULT TRUCKS POLAND Pan Philippe Gorjux – PREZES RENAULT TRUCKS POLAND.

Celem Konkursu organizowanego przez Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelną Organizację Techniczną, jest promocja nowoczesnych produktów, technologii i usług. Ideą przyświecającą temu Konkursowi jest przekonanie, że kluczem do rozwoju polskiej gospodarki jest promowanie produktów innowacyjnych i ich twórców oraz pomoc we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, które w założeniu mają przyczynić się do rozwoju gospodarczego i konkurencyjności polskiej gospodarki.