„SUKCESY FIRMY SZCZĘŚNIAK”

Listopad / 2018

Miesiąc październik 2018 roku to dla Firmy SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. w Bielsku-Białej – wyjątkowy czas obfitujący w wydarzenia będące zwieńczeniem ciężkiej pracy wielu ostatnich lat i miesięcy. Firma została zauważona i wyróżniona w dwóch prestiżowych konkursach.

Pierwszy z nich „Kryształy Przetargów Publicznych 2018” rozpoczynał XIII Forum Przetargów Publicznych i miał swój finał w Hotelu Warszawianka w Jachrance k. Warszawy w dniu 15.10.2018r. Prezes Zarządu Grzegorz Szczęśniak jako jeden z czterech laureatów konkursu odebrał dyplom i statuetkę „Kryształ Przetargów Publicznych 2018” dla najlepszego wykonawcy w kategorii inwestycje wpływające na poprawę funkcjonowania infrastruktury drogowo-komunikacyjnej za realizację projektu pn.: „Dostawa 26 sztuk samochodów ratownictwa technicznego (z żurawiem) dla Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu”.
Drugim bardzo ważnym dla firmy wyróżnieniem jest statuetka Dedala w konkursie Firma Roku 2018, którą Pani Anna Szczęśniak odebrała w dniu 16.10.2018 roku na uroczystej Gali wręczenia nagród, która odbyła się w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej. Tegoroczną edycję konkursu zorganizowało wspólnie Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej, Urząd Miejski w Bielsku Białej oraz Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej pod hasłem „Samorządy – Przedsiębiorcom”. Ten organizowany już od kilku lat konkurs na stałe wpisał się w kalendarz regionu jako święto lokalnej przedsiębiorczości. Tytuł Firma Roku 2018 promuje najbardziej aktywne i dynamicznie rozwijające się firmy z regionu, które szczególnie wyróżniają się na tle innych podmiotów gospodarczych prosperujących na podbeskidzkim rynku. Kapituła Konkursu przyznała nagrody w trzech kategoriach , jedną z nich była nagroda „Firma Roku 2018 Miasta Bielska-Białej” i to właśnie w tej kategorii główną nagrodę przyznano rodzinnej firmie SZCZĘŚNIAK za tworzenie pozytywnego wizerunku gospodarczego oraz promocję regionu.
Obydwie nagrody to uhonorowanie ciężkiej pracy oraz trudu włożonego w rozwój przedsiębiorstwa i podkreślenie znaczenia firmy na gospodarczej mapie Polski.

Link do artykułu na beskidzka42.pl