Wiceminister rozwoju odwiedziła naszą firmę!

Grudzień / 2017

W poniedziałek 4 grudnia 2017r nasz zakład odwiedziła wiceminister rozwoju Jadwiga Emilewicz. – To doskonały przykład tego, co wicepremier Morawiecki zapisał w strategii na rzecz odpowiedzialnego rozwoju – oceniła. Wizyta była ściśle związana z projektem ekonomicznego i społecznego ożywienia naszego miasta.

W dniu 4 grudnia 2017r. Jadwiga Emilewicz, wiceprezes ugrupowania “Porozumienie” oraz wiceminister rozwoju zwiedziła fabrykę Szczęśniak Pojazdy Specjalne. Współpracownica premiera Morawieckiego była pod wrażaniem działalności naszej firmy:

– Firma Szczęśniak jest doskonałym przykładem tego, co zapisaliśmy w strategii na rzecz odpowiedzialnego rozwoju. Po pierwsze to firma z polskim kapitałem. Po drugie dostarcza niszowe i bardzo specjalistyczne towary. Po trzecie to firma, która już dzisiaj podbija rynki międzynarodowe. Ogromne gratulacje dla twórców i założycieli firmy Szczęśniak za odwagę i miejsce, w którym obecne znajduje się firma – mówiła wiceminister rozwoju.

Pani Emilewicz zaznaczyła, że niezwykle cieszy się, że firma korzysta i chce inwestować w badania i rozwój. Wspominała również, iż jednym z filarów Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju jest gospodarka innowacyjna, ta która szuka nowych technologii i nowych produktów.

– Mam nadzieję, że Szczęśniak będzie beneficjentem kolejnych programów, czy to Narodowego Centrum Badań i Rozwoju czy to Polskiej Agencji Rozwoju i Przedsiębiorczości. Na takich firmach nam zależy – oznajmiła podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju.