SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH

Obecnie firma poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

    • Odbiór podwozi  przekazywanych do produkcji,
    • Dobór wyposażenia pojazdów zgodnie ze specyfikacją,
    • Mierzenie i ważenie pojazdów,
    • Współpraca z dostawcami w celu uruchomienia gwarancji oraz dalsze jej prowadzenie,
    • Przygotowywanie gotowych pojazdów do wydania w tym dokumentacji i wymaganego sprzętu,
    • Przyjmowanie pojazdów na serwis,
    • Tworzenie niezbędnej dokumentacji technicznej (w tym instrukcji obsługi pojazdów),
    • Raportowanie wyników pracy oraz przygotowywanie analiz,
    • Współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji projektów.

Wymagania:

    • Mile widziane wyższe wykształcenie techniczne, w specjalności samochodowej lub pokrewnej,
    • Znajomość zasad konstrukcji maszyn, w tym pojazdów samochodowych,
    • Znajomość rysunku technicznego,
    • Umiejętność projektowania 2D,
    • Dobra organizacja pracy własnej,
    • Prawo jazdy kat. B i C,
    • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność, dyspozycyjność.

Firma oferuje:

    • stabilną pracę w rozwijającej się firmie,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę od poniedziałku do piątku 7-15,
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • pakiet medyczny,
    • dostęp do innowacyjnej technologii.