Kariera

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która odnosi sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym. Oferujemy pracę ludziom chcącym wykorzystać posiadane umiejętności, wiedzę a zarazem posiadany potencjał twórczy. Jesteśmy również otwarci na osoby, które dopiero wkraczają na rynek pracy i chcą wykorzystać zdobytą wiedzę teoretyczną.

Staramy się, aby nasi Pracownicy dobrze czuli się ze sobą w pracy, byli zgranym zespołem zorientowanym na wspólne cele, czerpiącym radość i satysfakcję z ich osiągania. Jeżeli chcesz wspólnie z nami tworzyć pojazdy specjalne i spełniasz nasze wymagania, nie wahaj się i aplikuj na aktualnie zamieszczoną ofertę pracy.

Jeśli Twój profil nie odpowiada aktualnie proponowanym przez nas ofertom, a chcesz pozostać z nami w kontakcie, prześlij swoją aplikację drogą elektroniczną wraz ze zgodą na rozpatrywanie w przyszłości. Twoje dane będą zarchiwizowane i zostaną wykorzystane przy najbliższej okazji. Nie przekreślaj swojej szansy i zostaw kontakt do siebie.

Poznaj atmosferę panującą w naszej firmie zapoznając się z opiniami naszych długoletnich pracowników, jak i tych którzy są z nami od niedawna.

„Kiedy moja rodzina, koledzy czy przyjaciele dowiedzieli się gdzie obecnie pracuję, to prawie wszyscy wiedzieli, że firma Szczęśniak produkuje pojazdy specjalne. Myślę, że jest to dla mnie powód do dumy. Nie ukrywam, bałem się czy podołam ale przy pomocy kolegów z brygady i swojej ambicji załapałem się na okręt”.

Pracownik produkcji, 2,5 miesiąca w firmie
Dział Kierunek Wyślij CV
Biuro Informatyk Wyślij CV
Produkcja Ślusarz,Konserwator obiektu Wyślij CV