Obecnie firma poszukuje osoby do pracy na stanowisku
HANDLOWCA Z BRANŻY SAMOCHODÓW SPECJALNYCH

Opis stanowiska:Przeznaczone dla operatywnej i skutecznej osoby z doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej lub z doświadczeniem w sprzedaży samochodów. Do zadań na danym stanowisku będzie należało przygotowywanie oferty, prezentacja fizyczna oferowanych produktów, telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami oraz budowanie stałych relacji. Przedmiotem sprzedaży są samochody pożarnicze, nabywane w formie przetargu publicznego. Niezbędne jest poznanie specyfiki rynku, produktów oraz zainteresowanie rynkiem motoryzacyjnym.

Zakres zadań :
    • Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów,
    • Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów,
    • Przygotowywanie ofert handlowych i przetargowych,
    • Prezentacja samochodów,
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku,
    • Przeprowadzanie negocjacji handlowych.

Wymagania:

    • Znajomość obsługi samochodów pożarniczych,
    • Minimum wykształcenie średnie,
    • Łatwości nawiązywania kontaktów,
    • Duże zaangażowanie, wysoka kreatywność oraz motywacja w osiąganiu celów,
    • Umiejętności handlowe i negocjacyjne,
    • Wysoki poziom obsługi klienta,
    • Prawa jazdy kategorii B,
    • Biegła znajomości pakietu MS Office,
    • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem,
    • Mile widziany strażak ochotnik – z doświadczeniem w pracy z samochodem pożarniczym.

Firma oferuje:

    • ciekawa, niemonotonna praca w rozwijającej się firmie,
    • stabilne warunki zatrudnienia, (umowa o pracę),
    • pakiet medyczny,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • wsparcie w rozwoju zawodowym,
    • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15 lub 8 do 16

Dział

Biuro