Ogłaszamy konkurs – TWOJE ZDJĘCIE W KALENDARZU!

Firma SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. z o.o. pragnie ogłosić konkurs na zdjęcie przedstawiające pojazd w terenie lub podczas akcji ratowniczo – gaśniczej oraz zdjęcie statyczne pojazdu. Chcielibyśmy również podkreślić, iż pozostajemy pod ogromnym wrażeniem inwencji twórczej
oraz zaangażowania Uczestników poprzednich edycji. Mamy wielką nadzieję, że w tym roku poznamy równie wiele wspaniałych i utalentowanych osób.

Autorka zdjęcia: Aleksandra Jon – Laureatka Edycji 2019.

Dla zwycięzców konkursu przewidziano liczne i atrakcyjne nagrody rzeczowe, a także zestawy upominków firmy SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. z o.o. Dodatkowo przygotowaliśmy po raz pierwszy w historii konkursu, możliwość poznania naszej Firmy, odkrycia jak inspirujący jest proces tworzenia pojazdów specjalnych i jak bije jej serce, czyli – Hala produkcyjna. Wyróżnieniem będzie także umieszczenie zwycięskich zdjęć w firmowym kalendarzu na rok 2021, którego nakład to ponad 2 tysiące egzemplarzy.

Zasady konkursu fotograficznego:

  • Zdjęcie musi przedstawiać pojazd wyprodukowany przez firmę
    SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o. o z lat 2018-2020 z charakterystycznymi cechami zabudowy wykonanej przez firmę.
  • Minimalny rozmiar zdjęcia : 1920 x 1080 (min. FHD).
  • Uczestnicy konkursu mogą zgłaszać zdjęcia tylko swojego autorstwa.
  • Nie ma limitu zgłoszonych zdjęć. Większa ilość zgłoszonych zdjęć daje większe szanse na wygraną.
  • Uczestnicy konkursu wyrażają pisemną zgodę na nieodpłatne wykorzystanie nadesłanych zdjęć do promocji przez firmę SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. Podpisany formularz oświadczenia musi być dołączony do przesłanych zdjęć. Formularz do pobrania znajduje się tutaj: Do pobrania.
  • Czas trwania konkursu: 23.03.2020r. – 10.05. 2020r.
  • Zdjęcia konkursowe wraz z podpisanym oświadczaniem proszę wysyłać na adres: marketing@psszczesniak.pl.

Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani przez komisję firmy SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. z o.o. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie naszej firmy: https://wp.psszczesniak.pl/ w zakładce aktualności, dodatkowo każdy z laureatów konkursu zostanie drogą mailową poinformowany
o wygranej. Wyniki zostaną opublikowane do dnia 05.06.2020r.

Zapraszamy do wzięcia udziału we wspólnej, twórczej zabawie!